Mapa strony Mapa serwisu
FAP Youtube Język: Polski Angielski Niemiecki

Kim jesteśmy

Federacja Arborystów Polskich to organizacja pozarządowa, która powstała w 2007 roku (zebranie założycielskie 24.11.2007) we Wrocławiu z inicjatywy praktyków i teoretyków, dbających o ulepszenie standardów i poprawę jakości pracy w relacji ze środowiskiem naturalnym.

 

Prawdziwym przyjacielem jest ten, z którym człowiek zwiąże się liną. 

Antoine de Saint-Exupéry

10-lecie Centrum Edukacji Leśnej - 23 czerwca Celestynów

    W dniu 23 czerwca 2019 roku mieliśmy okazję promować nasze Stowrzyszenie i Zawód Arborysty na Pikiniku Edukacynym w Celestynowie, gdzie świętowaliśmy również 10-lecie Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie. 

 

    Wielkie podziękowania dla naszego kolegi Michała Wiśniewskiego i Ewy, którzy tak dzielnie nas wspierali i przeprowadzili wspinaczkę rekreacyjną dla dzieci, która zrobiła ogromną furorę,  mieli ogrom pracy przez 6 godzin non stop wielki szacun. Podziękowania również dla gościa tzn. gości, którzy prosili o nieujawnianie nazwisk a z całych sił mnie wspierali na naszym stoisku... a działo się dużo bo zainteresowanie Arborystami było ogromne. 

     Szczególne podziękowania dla Nadleśnictwa Celestynów za zaproszenie na tak fantastyczną imprezę jakim był Piknik Edukacyjny.
Sponsorzy i Partnerzy

© Copyrights