Mapa strony Mapa serwisu
FAP Youtube Język: Polski Angielski Niemiecki

Kim jesteśmy

Federacja Arborystów Polskich to organizacja pozarządowa, która powstała w 2007 roku (zebranie założycielskie 24.11.2007) we Wrocławiu z inicjatywy praktyków i teoretyków, dbających o ulepszenie standardów i poprawę jakości pracy w relacji ze środowiskiem naturalnym.

 

Prawdziwym przyjacielem jest ten, z którym człowiek zwiąże się liną. 

Antoine de Saint-Exupéry

Założyciele, Zarząd i Członkowie

Zarząd Federacji Arborystów Polskich:


Prezes:            Katarzyna Rokita - k.rokita@fap-arbor.pl


Wiceprezes:   Piotr Czarny - piotr.czarny@fap-arbor.pl


Sekretarz:      Michał Adamus - michal.adamus@fap-arbor.pl


Skarbnik:       Małgorzata Lekki - g.lekki@fap-arbor.pl


Członkowie Zarządu:    Edyta Rosłon - Szeryńska - e.roslon@fap-arbor.pl

                                           Michał Wiśniewski - m.wisniewski@fap-arbor.pl

                                           Damian Gacek - d.gacek@fap-arbor.pl


 

 

Komisja rewizyjna:


Przewodniczący: Jarema Andrzej Rabiński - rzeczoznawca@rabinski.pl


Zastępca: Wiktor Niebylski - drwalwiktor@tlen.pl  


Zastepca: Przemysław Bąbelewski - przemyslaw.babelewski@up.wroc.pl

 

Założyciele Federacji Arborystów Polskich


We Wrocławskiej siedzibie Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych (zebranie założycielskie - 24.11.2007) została podjęta decyzja o powołaniu Federacji Arborystów Polskich. W spotkaniu uczestniczyli: Monika Ziemiańska, Jerzy Stolarczyk, Piotr Śnigucki, Andrzej Skup, Tomasz Chmielnik, Witosław Grygierczyk, Jerzy Nieswadba, Marek Krukowski, Piotr Reda, Maciej Motas, Tomasz Wróbel, Piotr Czarny, Marcin Bojsza, Marcin Leszczyński, Łukasz Dworniczak i Szymon Rozalski. Od tego czasu grono sympatyków, jak i członków stowarzyszenia systematycznie się powiększa.

 

Poniżej zamieszczamy aktualną listę członków Federacji Arborystów Polskich.

 

  1. Adamus Michał
  2. Anczakowski Marcin
  3. Bąbelewski Przemysław
  4. Bednarz Rafał
  5. Bergchauzen Krzysztof
  6. Bieniasz Przemysław
  7. Bojsza Marcin
  8. Byrczek Maciej
  9. Chmielnik Tomasz
  10. Chomicki Tomasz
  11. Chruścikowski Marcin
  12. Cichoń Andrzej
  13. Czarny Piotr
  14. Dolny Tomasz
  15. Domański Dawid
  16. Drozda Piotr
  17. Fałat Kazimierz
  18. Figiel Rafał
  19. Gacek Damian
  20. Gieburowski Wojciech
  21. Grabiński Krzysztof
  22. Grygierczyk Witosław
  23. Grzegorowska Aleksandra
  24. Hanke Marcin
  25. Helios Bogusław
  26. Hojdas Bartłomiej
  27. Janowski Marcin
  28. Kalinowski Wojciech
  29. Karolak Kamil
  30. Kaźmierczak Mateusz
  31. Kiedrzyn Tadeusz
  32. Kłosowski Radosław
  33. Kolasiński Marcin
  34. Konarski Piotr
  35. Kraszewski Robert
  36. Krawczyk Martyna
  37. Kruszewska Aleksandra
  38. Król Tomasz
  39. Lekki Małgorzata
  40. Leszczyński Marcin
  41. Leśnikowski Bartosz
  42. Macan Michał
  43. Mroziński Arkadiusz
  44. Mydłowska Agnieszka
  45. Niebylski Wiktor
  46. Nieswadba Jerzy
  47. Nowak Grzegorz
  48. Ostrycharz Kordian
  49. Pastuszka Szymon
  50. Polakowska Karolina
  51. Rabiński Jarema Andrzej
  52. Reda Piotr
  53. Rokita Katarzyna
  54. Rosłon - Szeryńska Edyta
  55. Sadłocha Sebastian
  56. Sibielak Mateusz
  57. Sierpiński Paweł
  58. Siwek Stefan
  59. Słaboń Maciej
  60. Staśkiewicz Aleksander
  61. Stolarczyk Jerzy
  62. Sucheński Grzegorz
  63. Szafrański Łukasz
  64. Szczudło Artur
  65. Świechowski Andrzej
  66. Tupalski Marcin
  67. Tuszyński Karol
  68. Watkowski Tomasz
  69. Więcławski Grzegorz
  70. Wiśniewski Michał
  71. Witczak Michał
  72. Zarzycki Krzysztof
  73. Ziemiańska Monika - członek honorowy
  74. Śniegucki Piotr – członek honorowy

 

 

 

 




Sponsorzy i Partnerzy

© Copyrights