Mapa strony Mapa serwisu
FAP Youtube Język: Polski Angielski Niemiecki

Kim jesteśmy

F.A.P. to organizacja pozarządowa, która powstała w 2007 roku (zebranie założycielskie 24.11.2007) we Wrocławiu z inicjatywy praktyków i teoretyków, dbających o ulepszenie standardów i poprawę jakości pracy w relacji ze środowiskiem naturalnym.

 

Prawdziwym przyjacielem jest ten, z którym człowiek zwiąże się liną. 

Antoine de Saint-Exupéry

Założyciele, Zarząd i Członkowie

Zarząd Federacji Arborystów Polskich:


Prezes:            Katarzyna Rokita - k.rokita@fap-arbor.pl


Wiceprezes:   Piotr Czarny - piotr.czarny@fap-arbor.pl


Sekretarz:      Witosław Grygierczyk - wgrygierczyk@fap-arbor.pl


Skarbnik:       Małgorzata Lekki - g.lekki@fap-arbor.pl


Członkowie Zarządu:    Wojciech Kalinowski - w.kalinowski@fap-arbor.pl

                                           Michał Wisniewski - m.wisniewski@fap-arbor.pl


 

 

Komisja rewizyjna:


Przewodniczący: Jarema Andrzej Rabiński - rzeczoznawca@rabinski.pl


Zastępca: Wiktor Niebylski - drwalwiktor@tlen.pl  


Zastepca: Przemysław Bąbelewski - przemyslaw.babelewski@up.wroc.pl

 

Założyciele Federacji Arborystów Polskich


We Wrocławskiej siedzibie Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych (zebranie założycielskie - 24.11.2007) została podjęta decyzja o powołaniu Federacji Arborystów Polskich. W spotkaniu uczestniczyli: Monika Ziemiańska, Jerzy Stolarczyk, Piotr Śnigucki, Andrzej Skup, Tomasz Chmielnik, Witosław Grygierczyk, Jerzy Nieswadba, Marek Krukowski, Piotr Reda, Maciej Motas, Tomasz Wróbel, Piotr Czarny, Marcin Bojsza, Marcin Leszczyński, Łukasz Dworniczak i Szymon Rozalski. Od tego czasu grono sympatyków, jak i członków stowarzyszenia systematycznie się powiększa.

 

Poniżej zamieszczamy aktualną listę członków Federacji Arborystów Polskich.

 

  1. Adamus Michał
  2. Anczakowski Marcin
  3. Bąbelewski Przemysław
  4. Bednarz Rafał
  5. Bieniasz Przemysław
  6. Bojsza Marcin
  7. Byrczek Maciej
  8. Chmielnik Tomasz
  9. Chomicki Tomasz
  10. Chruścikowski Marcin
  11. Cichoń Andrzej
  12. Czarny Piotr
  13. Dolny Tomasz
  14. Drozda Piotr
  15. Fałat Kazimierz
  16. Figiel Rafał
  17. Gacek Damian
  18. Gieburowski Wojciech
  19. Grabiński Krzysztof
  20. Grygierczyk Witosław
  21. Grzegorowska Aleksandra
  22. Hanke Marcin
  23. Helios Bogusław
  24. Hojdas Bartłomiej
  25. Janowski Marcin
  26. Kalinowski Wojciech
  27. Karolak Kamil
  28. Kiedrzyn Tadeusz
  29. Kłosowski Radosław
  30. Konarski Piotr
  31. Kraszewski Robert
  32. Krawczyk Martyna
  33. Król Tomasz
  34. Lekki Małgorzata
  35. Leszczyński Marcin
  36. Macan Michał
  37. Mroziński Arkadiusz
  38. Mydłowska Agnieszka
  39. Niebylski Wiktor
  40. Nieswadba Jerzy
  41. Nowak Grzegorz
  42. Pastuszka Szymon
  43. Polakowska Karolina
  44. Rabiński Jarema Andrzej
  45. Reda Piotr
  46. Rokita Katarzyna
  47. Rosłon - Szeryńska Edyta
  48. Sibielak Mateusz
  49. Sierpiński Paweł
  50. Siwek Stefan
  51. Słaboń Maciej
  52. Stolarczyk Jerzy
  53. Sucheński Grzegorz
  54. Szafrański Łukasz
  55. Szczudło Artur
  56. Świechowski Andrzej
  57. Tupalski Marcin
  58. Tuszyński Karol
  59. Watkowski Tomasz
  60. Wiśniewski Michał
  61. Zarzycki Krzysztof
  62. Ziemiańska Monika - członek honorowy
  63. Śniegucki Piotr – członek honorowy

 

 

 

 




Sponsorzy i Partnerzy

© Copyrights